Napsali o nás

Reportáž v hlavní zpravodajské relaci ČT

Krátká reportáž České televize (2014; 2:22; Větvení v čase 1:30 – 2:10).

             „Spolupráce mezi obcí Nová Lhota a spolkem Větvení funguje již řadu let výborně. Je obdivuhodné, kolik se najde aktivních a zodpovědných lidí se společným cílem udělat dobrou věc pro naši přírodu a krajinu. Odborné zázemí spolku je pro nás garantem, že naše společné snažení má dlouhodobý smysl. Aktivit Větvení si velmi vážíme a těšíme se na další spolupráci při utváření krajiny na území naší obce.“

 Antonín Okénka, starosta obce Nová Lhota

            „S občanským sdružením Větvení jsme v obci Rudka sázeli stromy již třikrát. Poprvé Alej života – rodiny si vysázely stromy hrušní, podruhé alej třešní a hrušní a potřetí, letos, alej javorů – babyk. Sázení probíhá vždy v příjemné atmosféře pod vedením zkušených odborníků. Jednání, profesionální přístup a jejich zapálení pro danou věc jsou přednosti, které se dnes málo vidí a za to jim patří velká pochvala a poděkování. Můžu vřele doporučit.”

 Marie Jirglová, starostka obce Rudka

             „Spolupracovali jsme se spolkem Větvení na realizaci projektu stromových kaplí. Veškerá jednání při přípravě a realizaci byla velmi věcná, korektní a praktická. Spolupráce byla tedy na velmi dobré úrovni a doporučil bych ji i dalším.”

 Ing. Antonín Vymazal, starosta obce Moutnice